پزشکی و سلامت, پوست و مو

درماهیل اچ ال

اغلب کسانی که با مشکل ریزش مو مواجه هستند همواره به دنبال راه حلی برای درمان آن می باشند زیرا ریزش مو برای مردان و زنان تجربه بسیار بدی را به دنبال دارد. راه های درمانی بسیاری از قبیل کاشت مو وجود دارد اما اکثر آقایان به دنبال راه حل های غیر جراحی می باشند و کاشت مو برای خانم ها نیز همیشه با موفقیت همراه نمی باشد. امروزه روش های جدید جایگزین کاشت و روش های قدیمی شده است که از لحاظ علمی نیز به منظور جلوگیری از ریزش مو اثبات شده هستند و سبب رویش مجدد مو می شوند. یکی از روش های درمانی اثبات شده روش مزوتراپی مو است که در این روش از محلول های ویژه که با نام کوکتل شناخته می شوند کمک گرفته می شود.

مزوتراپی یکی از روش هایی است که از آن برای رسیدن به زیبایی و موهایی زیبا و خوش حالت مورد استفاده قرار میگیرد و امروزه طیف وسیعی از روش های درمانی را شامل می شود. در واقع کوکتل مزوتراپی درماهیل اچ ال Dermaheal HL از جمله محصولات برند درماهیل است که توانسته با استفاده از فواید ویتامین ها، فاکتورهای مفید رشد مو را با استفاده از ترکیبی از آمینو اسید به ریشه های مو رسانده و از ریزش مو جلوگیری به عمل می آورد.

کاربرد کوکتل مزوتراپی درماهیل اچ ال

کوکتل مزوتراپی مو درماهیل یک محلول بسیار موثر است که به طور کلی اثری مثبت بر روی رشد مو و پوست سر دارد. این محصول علاوه بر جلوگیری از ریزش مو، با تحریک فولیکول های مو در تقویت و رشد موهای جدید تاثیر بسیار زیادی میگذارد و موهای قوی تر، سالم تر و ضخیم تر را برای افراد پدید می آورد. برای اینکه کوکتل مزوتراپی درماهیل اچ ال Dermaheal HL بتواند چنین نتیجه ای را حاصل کند در ابتدا هیدراتاسیون پوست سر و گردش خون را بهبود می بخشد و به مشکلات ثانویه مانند شوره سر کمک می کند.

درمان هایی که نیمه تهاجمی هستند و نیازی به جراحی نیز ندارند استفاده از محلول مزوتراپی درماهیل HL در روش مزوتراپی یک درمان ویژه است که با سوزن های ریزی مستقیما به پوست سر تزریق می شود تا فولیکول های مو با تغذیه از مواد مغذی موجود در محلول به رشد مجدد تحریک شوند محلول مزوتراپی درماهیل HL از ترکیب 56 ماده فعال از جمله 13 ویتامین، 24 آمینو اسید، 5 ماده معدنی، 5 کوآنزیم، 4 نوکلئیک اسید، 2 عامل احیاء کننده به منظور جلوگیری از ریزش مو و رشد مجدد موها تشکیل شده است این محلول گردش خون را در پوست سر بهبود می بخشد و با احیای فولیکول های مو، باعث رشد مجدد مو می شود همچنین مشکلات پوست سر را به راحتی از بین برده و باعث می شود ضخامت موها نیز افزایش پیدا کند و شخص دارای موهایی پرپشت و براق گردد برای استفاده از این محلول باید از مزوتراپی کلی صورت و روش مزورولر استفاده شود محلول مزوتراپی درماهیل HL توسط کمپانی معروف و معتبر درماهیل کره جنوبی ساخته و تولید می گردد این محصول در ویال های 5 میلی لیتری عرضه می شود که می توان آنها را به صورت تکی و یا بسته 10 عددی از نمایندگی های رسمی فروش در داخل کشور تهیه نمود محلول معرفی شده از مجوز وزارت بهداشت نیز برخوردار می باشد .

  • نحوه درمان محلول درماهیل HL : که به‌ منظور کاهش ریزش مو و تحریک رویش مجدد مو مورد استفاده قرار می گیرد. این کوکتل مخصوص تقویت و ضد ریزش مو است که سبب احیای فولیکول های مو شده و گردش خون را بهبود می بخشد و بدین طریق باعث افزایش رشد مو می شود همچنین ضخامت و پر بودن مو را نیز افزایش داده و سبب رطوبت و تغذیه موها و پوست سر می گردد. موها نقش مهمی در زیبایی شخصیت داشته و همه افراد اعم از مرد و زن با داشتن موهای پرپشت می توانند جذابیت شخصیت خود را افزایش دهند. محلول درماهیل HL یک تغذیه مناسب برای مو و پوست سر شما محسوب می شود. ابتدا به هنگام استفاده از این کوکتل اندازه فولیکول مو دچار توقف شده که در نتیجه تا 10 شب باعث ریزش مو می گردد و سپس با افزایش گردش خون رویش موها شروع می شود پس برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید 2 الی 5 ماه درمان ادامه پیدا نماید و نا امید نشد همچنین به منظور نتیجه دهی بهتر لازم است تا تمام نکات مراقبت و نگهداری از مو نیز رعایت گردد. افزایش گردش خون و آزادسازی هورمون های بیشتر سبب می گردد تا به مو کمک نماید تا منیزیم روی و B6 را به خود جذب کرده و رشد آن ها افزایش یابد.
  • ویژگی های محلول درماهیل HL :
  • آبرسانی
  • احیای فولیکول های مو
  • توقف ریزش مو و آلوپسی
  • بهبود وضعیت مو و پوست سر می باشد
  • افزایش چرخه گردش خون در پوست سر
  • تحریک کردن رشد مو به دلیل افزایش سایز فولیکول مو
  • بهبود مشکلات پوست سر و افزایش ضخامت و پرپشتی مو و تغذیه کردن

نکات مهم : محلول درماهیل HL ساخت کشور کره است که در کوکتل های 5 میلی عرضه می گردد. توجه داشته باشید که درماهیل های اصل و فیک بسیار به هم شباهت دارند و تشخیص آن ها از یکدیگر کار دشواری است بنابراین به هنگام خرید باید اطلاعات کافی راجع به برندهای مختلف داشته باشید و حتماً آن را از فروشگاه های معتبر و دارای سابقه درخشان خریداری نمایید زیرا این گونه فروشگاه ها غالباً محصولات اصل را به مشتریان خود ارائه می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.