پزشکی ورزشی

بهترین مارک دستگاه بخور سرد ایرانی

دقت کردید بعضی وقت‌ها به خصوص در زمستان، هوای اتاق به گونه‌ای گرفته و خشک می‌شود، که علاوه بر اینکه نمی‌توانید نفس بکشید، احساس می‌کنید چشم‌هایتان هم سنگین شده و خوابتان گرفته در حالی که در 48 ساعت گذشته تنها کاری که به بهترین نحو انجام دادید، خوابیدن بوده و بنابراین کمبود خواب ندارید. پس چرا اینطوری شده است؟

اکسیژنی برای نفس کشیدن در فضای اتاق وجود ندارد!
بهترین راهکار استفاده از بخور سرد است که علاوه بر مرطوب کردن فضای اتاق، هوای تازه به ریه‌هایتان جان دهد.

برانکاردبا معرفی بهترین دستگاه‌های بخور سرد، انتخاب‌تان را در خرید دستگاه بخور سرد ایرانی و با کیفیت، راحت کرده است.

دستگاه های بخور سرد و گرم در برند ها و مدل های مختلفی در بازار موجود هستند که می توانید از آن ها استفاده کنید.از دستگاه های بخور برای مرطوب کردن هوای سرد و خشک زمستانی، مرطوب کردن پوست، کمک به بهبود سرما خوردگی و آنفولانزا و غیره می توان استفاده کرد.شاید هنگام خرید دستگاه های بخور با برندهای مختلف داخلی و خارجی مواجه شوید که شما را در انتخاب و خرید مردد کند.در ادامه شما را با بهترین و معروف ترین دستگاه های بخور در ایران آشنا می کنیم تا انتخاب برایتان ساده تر باشد.

دستگاه بخور سایلن:

دستگاه بخور سایلن نیز بدون شک در شمار بهترین و معروف ترین دستگاه های بخور موجود در بازار قرار می گیرند که می توانید با قیمتی مناسب تهیه کنید.دستگاه های بخور سرد و گرم سایلن از جمله دستگاه های بخوری هستند که مخزن آن ها بزرگ بوده و از بسیاری از مدل های آن می توانید یک شبانه روز استفاده کنید. از ویژگی منحصر به فرد در بسیاری از دستگاه های بخور داشتن صفحه نمایش است که می توانید در هر زمان دمای محیط، میزان رطوبت و یا حالت عملکرد دستگاه را مشاهده کنید.در بیشتر مدل های دستگاه بخور سایلن هشدار اتمام آب، خاموشی بعد از تمام شدن آب مخزن، فیلتر ضد رسوب، تایمر، کلید تنظیم بخار، کلید تنظیم میزان رطوبت، ریموت کنترل و سایر ویژگی های یک دستگاه بخور ایده آل به کار رفته است.

دستگاه بخور وکتو:

یکی دیگر از بهترین و معروف ترین دستگاه های بخور در ایران دستگاه های بخور وکتو هستند.کیفیت و طول عمر این دستگاه بخور بسیار عالی است و با خرید آن ها می توانید سال ها از آن ها استفاده کنید.بسیاری از دستگاه های بخور وکتو قابلیت چرخش 360 درجه دارند که باعث می شود بخار را در تمام جهت ها اسپری کنند.فیلتر ضد رسوب، نمایش میزان آب موجود، قابلیت تنظیم بخار خروجی، خاموشی خودکار دستگاه با اتمام آب مخزن، فیلتر ضد رسوب، چراغ خواب و غیره از دیگر ویژگی های دستگاه بخور وکتور است که خرید شما را یک خرید ایده آل و مناسب خواهد کرد.

دستگاه بخور هایتک:

یکی دیگر از بهترین و معروف ترین دستگاه های بخور در ایران دستگاه بخور سرد و گرم هایتک هستند که برای استفاده در ساختمان های مسکونی و اداری بسیار مناسب می باشند. از بسیاری از دستگاه های بخور هایتک می توانید در زمستان برای تولید بخار آب گرم و در تابستان برای تولید بخار سرد استفاده کنید.دستگاه بخور هایتک دارای حسگر هوشمند بوده و بعد از رسیدن رطوبت محیط به حد استاندارد به شکل خودکار تولید مه را قطع می کنند.دستگاه های بخور هایتک ذرات ریز گرد و غبار موجود در هوا را جذب می کنند و فیلتر جذب رسوب آن ها نیز به راحتی قابل تعویض می باشد.دستگاه بخور هایتک مانند سایر دستگاه های بخور ایده آل تمام ویژگی هایی مانند تنظیم بخار، تنظیم رطوبت، خاموشی بعد از اتمام آب، توان مصرفی پایین و غیره را نیز دارد.

خرید دستگاه بخور هایتک

دستگاه بخور امسیگ:

دستگاه بخور امسیگ نیز از بهترین و معروف ترین دستگاه های بخور موجود در بازار هستند که توان تولید بخار بسیار بالایی دارند لذا می توانید در محیط های بزرگ تا 100 متر مربع نیز از آن ها استفاده کنید. از بسیاری از مدل های دستگاه بخور امسیگ می توانید به طور 24 ساعته استفاده کنید .یکی از ویژگی های منحصر به فرد در دستگاه های بخور امسیگ طراحی های متنوع و گوناگون آن به شکل های کلاسیک، فانتزی و بچه گانه است که با توجه به محل قرار گیری دستگاه می توانید مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید.دستگاه بخور امسیگ دارای دو دهنه خروجی بخار و قابلیت چرخش 360 درجه هستند تا تمام محیط به شکل کامل مرطوب شود.این دستگاه بخور نیز تما فاکتورهای یک دستگاه بخور ایده آل را دارد.

دستگاه بخور رویال:

دستگاه بخور سرد و گرم رویال نیز در لیست بهترین و معروف ترین دستگاه های بخور در بازار به حساب می آیند که ظاهری بسیار شیک و میزان مصرف بسیار کمی دارند. در این دستگاه بخور تمام ملاحظات زیست محیطی نیز به کار رفته است به طوری که این مدل از دستگاه بخور جز محدود تعدادی است که مجهز به تکنولوژی تنظیم اوزن می باشد.در دستگاه بخور رویال برخلاف بسیاری از دستگاه های بخور شما می توانید علاوه بر رطوبت و بخار دما را نیز تنظیم کرده و روی مقدار مورد نظر خود قرار دهید. مانند سایر دستگاه های بخور این دستگاه نیز دارای ریموت کنترل، قابلیت خاموش شدن دستگاه بعد از اتمام آب، قابلیت کنترل رطوبت و بخار و غیره است.

دستگاه بخور زیکلاس:

این مدل از دستگاه بخور نیز از جمله بهترین و معروف ترین دستگاه های بخور در ایران است که طراحی بسیار زیبا ومدرن دارد و به شما این امکان را می دهد که آن را در آپارتمان شیک و زیبای خود قرار دهید.خروجی بخار در این مدل دستگاه بخور بسیار قوی بوده و در بسیاری از دستگاه های بخور سرد به 350 میلی لیتر بر ساعت و در بخور گرم به 600 می رسد.رطوبت سنج مورد استفاده در این دستگاه بخور به صورت هوشمند عمل کرده و میزان رطوبت موجود در هوا را تنظیم می کند، بنابراین لازم نیست خودتان به طور مداوم رطوبت را تنظیم کنید. بسیاری از مدل های دستگاه بخور زیکلاس مجهز به ریموت کنترل هستند که به راحتی می توانید دستگاه را از راه دور نیز کنترل کنید.

دستگاه بخور آلپکس:

از دیگر دستگاه های بخور که در شمار بهترین و معروف ترین دستگاه بخور در ایران قرار می گیرد، دستگاه بخور برند آلپکس است. مخزن انواع مختلف دستگاه های بخور آلپکس بسیار ایده آل و استاندارد بوده و می توانید از بسیاری از آن ها 24 ساعته به طور مداوم استفاده کنید. یکی از ویژگی های منحصر به فرد در بسیاری از دستگاه های بخور آلپکس آن است که قبل از تولید بخار تمام باکتری های موجود در آب را از بین می برد و بخار آبی کاملا بهداشتی تولید می کند. این مدل دستگاه بخور مجهز به قابلیت تنظیم رطوبت، تنظیم بخار، تنظیم اوزن، فیلتر ضد رسوب، قطع خودکار بعد از اتمام آب مخزن، نمایش میزان آب، مخزن خوشبو کننده و غیره می باشد.

دستگاه بخور وین ایر:

این مدل دستگاه بخور نیز از جمله بهترین و معروف ترین دستگاه های بخور در ایران است که تا حد زیادی توانسته ایت میزان رضایت مصرف کنندگان خود را به دست آورد. از ویژگی های این مدل از دستگاه بخور تولید یون های منفی برای شفافیت بیشتر پوست و میکروب زدایی است. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد در بعضی از مدل های دستگاه بخور وین ایر آن است که در حین بخار آب دمای آب به صد درجه سانتی گراد می رسد که باعث می شود تمام باکتری های موجود در هوا از بین بروند. . مانند سایر دستگاه های بخور این دستگاه نیز دارای ریموت کنترل، قابلیت خاموش شدن دستگاه بعد از اتمام آب، قابلیت کنترل رطوبت و بخار و غیره است.

دستگاه بخور فرولیک:

یکی دیگر از بهترین و معروف ترین دستگاه های بخور در ایران ، دستگاه های بخور فرولیک هستند که در تمام محیط ها می توانید مورد استفاده قرار دهید. از دستگاه بخور فرولیک با توجه به شرایط محیطی می توانید در حالت های مختلفی مانند کنترل خودکار رطوبت، حالت خواب و یا تایمر دار استفاده کنید. دستگاه های بخور فرولیک دارای مخزن خوشبو کننده هوا هستند که می توانید علاوه بر مرطوب کردن هوا رایحه مورد علاقه خود را نیز در هوا پخش کنید. در این مدل دستگاه بخور هشدار اتمام آب، خاموشی بعد از تمام شدن آب مخزن، فیلتر ضد رسوب، تایمر، کلید تنظیم بخار، کلید تنظیم میزان رطوبت و سایر ویژگی های یک دستگاه بخور ایده آل به کار رفته است

دستگاه بخور امپریال:

از دیگر دستگاه های بخور که در شمار بهترین و معروف ترین دستگاه بخور در ایران قرار می گیرد، دستگاه بخور برند امپریال است. این مدل از دستگاه های بخور مجهز به قابلیت تنظیم رطوبت، تنظیم بخار، تنظیم اوزن، فیلتر ضد رسوب، قطع خودکار بعد از اتمام آب مخزن، نمایش میزان آب، مخزن خوشبو کننده، استرلیزه سازی آب و بخار به دلیل داغ شدن زیاد آب، عملکرد بسیار سریع، خروجی بسیار قوی بخار آب در حد 700 میلی لیتر و غیره می باشد.

دستگاه بخور مکسی:

دستگاه بخور مکسی یکی از بهترین و معروف ترین دستگاه های بخور در ایران است که می توانید برای محیط زندگی و کار خود تهیه کنید. در بسیاری از مدل های دستگاه بخور مکسی نمایشگر دیجیتال لمسی به کار رفته است که استفاده از آن را بسیار راحت و ساده کرده و همچنین این امکان را به شما می دهد در هر زمان اطلاعاتی مانند میزان رطوبت یا دما را روی نمایشگر ببینید.این دستگاه بخور نیز با بهره مندی از تکنولوژی تولید یون های منفی تا حد زیادی میکروب های وجود در محیط را از بین می برد. ویژگی هایی مانند کنترل رطوبت، کنترل بخار تولیدی، فیلتر ضد رسوب و غیره در این مدل دستگاه بخور نیز به کار رفته است.

دستگاه بخور بیورر:

دستگاه بخور بیورر یکی از بهترین و معروف ترین دستگاه های بخور در ایران است که خریداران آن رضایت 100 درصدی از آن دارند.در بسیاری از مدل های این برند از دستگاه بخور می توانید مواد ضدعفونی کننده به مخزن اضافه کرده تا به روند درمان سرماخوردگی خود کمک کنید. در این مدل دستگاه بخور هشدار اتمام آب، خاموشی بعد از تمام شدن آب مخزن، فیلتر ضد رسوب، تایمر، کلید تنظیم بخار، کلید تنظیم میزان رطوبت و سایر ویژگی های یک دستگاه بخور ایده آل به کار رفته است.

دستگاه بخور اکسیر:

دستگاه بخور اکسیر دارای فیلتر های ضد رسوب، فیلتر نقره و فیلتر کربن هستند تا به طور کامل آب را تصفیه کرده و باکتری های موجود در هوا را نیز پاک سازی کنند. دستگاه های بخور اکسیر نیز با داشتن ویژگی هایی مانند کنترل رطوبت، کنترل بخار تولیدی، فیلتر ضد رسوب، چرخش 360 درجه، صفحه نمایش، ریموت کنترل، مخزن خوشبو کننده، نمایش میزان آب، قطع خودکار آب بعد از اتمام آب مخزن و غیره یکی دیگر از بهترین و معروف ترین دستگاه های بخور موجود در ایران است.

دستگاه بخور منورا:

دستگاه بخور منورا را می توانید در تمام محیط های کاری و منزل و در تمام 4 فصل استفاده کنید.یکی از ویژگی های این نوع دستگاه بخور قابلیت تولید بخار و رطوبت بدون تغییر دماست. از دیگر ویژگی های شاخص دستگاه های بخور منورا عملکرد بسیار کم صدا و یا بی صدای آن ها است که باعث می شود در هنگام خواب و استراحت به هیچ وجه اذیت نشوید.این دستگاه علاوه بر آنکه می تواند ویروس ها، عوامل بیماری زا و حساسیت زا را از محیط از بین ببرد، تمام فاکتورهای دستگاه بخور ایده آل را نیز داشته و یکی از بهترین و معروف ترین دستگاه های بخور در ایران است که می توانید تهیه کنید.

دستگاه بخور فرش لایف:

دستگاه بخور سرد و گرم فرش لایف نیز در لیست بهترین و معروف ترین دستگاه های بخور در بازار به شمار می روند. از ویژگی های بسیار جالب در بعضی از مدل های این مدل دستگاه بخور استفاده از فیلترهایی برای کاهش میزان سختی آب است که باعث می شود بخار تولید شده در دستگاه کوچکترین ضرری برای پوست و تنفس نداشته باشد.تمام فاکتورهای سایر دستگاه های بخور ذکر شده در این مدل نیز به کار رفته است.

دستگاه بخور بایوتک:

دستگاه بخور بایوتک یکی از بهترین و معروف ترین دستگاه های بخور در ایران است که می توانید برای محیط زندگی خود تهیه کنید.دستگاه بخور بایوتک در ابعاد و وزنی بسیار مناسب تهیه شده اند که به شما این امکان را می دهد به راحتی آن را با خود جابجا کرده و یا روی میز اتاق خود قرار دهید.این دستگاه بخور مجهز به سیستم هشدار اتمام آب، نمایش میزان آب موجود، کلید تنظیم بخار و کلید تنظیم دما هستند.تمامی دستگاه های بخور بایوتک دارای قابلیت خودکار خاموشی در صورت تمام شدن آب مخزن هستند بنابراین هنگامی که در بیرون از منزل هستید نیازی نیست هیچ نگرانی بابت دستگاه بخور داشته باشید.تمامی دستگاه های بخور بایوتک به وسیله برق عمل کرده و در عین حال بسیار کم مصرف هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.